



968 ₴
Показати оптові ціниНа сьогодні для прицільної стрільби, особливо на великі дистанції, використовують різноманітні прицільні пристосування. На додаток до відкритих прицілів встановлюється безліч різних допоміжних приладів. До них належать такі оптичні приціли, прилади нічного бачення, тепловізори, коліматорні приціли, лазерні цілевказівники, ліхтарі та інші допоміжні пристосування, які встановлюються на гвинтівку з використанням спеціальних кронштейнів. Вибираючи кріпильне пристосування, зверніть увагу, щоб його параметри точно відповідали вашим вимогам, оскільки кронштейн до зброї та приладу підбирається індивідуально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина | 135 мм |
| Основні | |
| Висота | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 185 g |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Ширина | 56 мм |
| Ширина планки | 21 |
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |