



16 110 ₴
Показати оптові ціни
Beeman Commander - це нова пневматична гвинтівка PCP, прототип якої був представлений світу на міжнародній виставці зброї Shot Show 2019 в Лас Вегасі. Дана модель працює за принципом попереднього закачування повітря в спеціальний резервуар, що накачується, подача повітря з якого під час стрільби здійснюється порціями. Не потрібно турбуватися про постійне накачування зброї або зміну балонів, оскільки одне повне закачування резервуара дає можливість зробити до 100 пострілів. Використовується рідний 10-зарядний магазин під калібр 4,5 мм та 5,5 мм.
Пневматична гвинтівка Beeman Commander PCP 1517 виконана в класичному стилі з ложі з твердих порід дерева, за рахунок чого зручно лежить в руці і має естетично привабливий зовнішній вигляд. Нарізний сталевий ствол забезпечує високу точність стрільби. Гвинтівка оснащена прицільними пристроями відкритого типу – прицільною планкою та мушкою зі світлочутливими вставками та фірмовим прицілом кратністю 4х32 із прицільною сіткою Duplex. Представлена модель чудово підходить як для полювання на дрібного звіра та птахів, так і для стрілянини по мішенях.>
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 622 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 12 |
| Початкова швидкість | 335 м/сек |
| Тип взводу | Бічний важіль |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Оптичний приціл, Регульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Дерево |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 1092 мм |
| Вага | 4.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |